O Nas

Greens Life

O Nas

Firma GREENS LIFE SP. z o.o. została założona  w 2009 roku przez pełnych entuzjazmu, odważnych, młodych ludzi, którzy zdobyli doświadczenie tworząc własne ścieżki biznesowe.

To właśnie spowodowało, że dziś GREENS LIFE  jest jednym z najbardziej liczących się importerów kwiatów w Polsce.
Dostarczamy wielu gatunków kwiatów ciętych i doniczkowych oraz zieleni florystycznej, jednak naszą specjalnością są goździki i szeroko rozumiana zieleń.

Współpracujemy z producentami z całego świata (w tym z Kolumbii), którzy specjalnie dla nas hodują najpiękniejsze kwiaty w najwyższej jakości, aby nasi klienci mogli tworzyć świat piękniejszym.

Bardzo dbamy o cały proces obsługi klienta- od najwyższej jakości produktów, po odpowiedni transport.

Kontakt

25092018-IMG_9532-scaled-e1677593158544.jpg

Nasza Wizja

Greens Life od momentu swego powstania buduje nie tylko własną silną pozycję na rynku, ale także wspiera rozwój swoich klientów poprzez doskonałą obsługę i import najwyższej jakości wspaniałych kwiatów z całego świata (także z Kolumbii i Ekwadoru).

Nasza Misja

Pomagamy naszym odbiorcom tworzyć piękniejszy świat i wspieramy ich, aby najważniejsze chwile w życiu ich klientów były niezapomniane.

Własnym stałym rozwojem, dbałością o jakość produktów i wyjątkowość obsługi przyczyniamy się do rozwoju biznesowego naszych odbiorców.

Nasza Oferta

W stałej ofercie mamy:

● Goździki
● Goździki gałązkowe
● Róże
● Chryzantemy
● Santini
● Alstromerie
● Gerbery
● Eustomy
● Kwiaty sezonowe

Jesteśmy w stanie sprowadzić każdy gatunek kwiatów na życzenie naszych klientów.